Biz Kimiz?

Tam ortada; yüzyılları üzerinde taşıyan bilge bir ağactan, yaşlı bir ustanın ellerinde şekil bulmuş bir masa hayal ettik…
Bu masanın üzerine; kurumsal hayatımızda zenginleşmiş tecrübemizi, yoğunluğa ve yorgunluğa direnmenin doğal yollarını özümsemiş bedenimizi, ebeveyn olduktan sonra gelişen sağlıklı gıda sunma refleksimizi ,sohbetimizi, en içten şekilde paylaşabildiğimiz mutfak aşkımızı serpiştirdik. Adını ise keyifle ve tutkuyla “Mia Mesa” koyduk.

Hikayenin başında sadece kendimize, büyük ailemize ve çok sevdiklerimize iyi bakmak arzusu vardı. Kullandığımız sudan, seçtiğimiz kemiğe kadar özene bezene hazırladığımız kemik sularımızIn ve fıstık ezmemizin nam-ı ufak ufak yayılmaya başladı. Yakınlarımızın yüreklendirmesi ve bizim artan heyecanımız ile bayılarak hazırladığımız bu lezzeti, sağlıklı ürünler arayan herkese sunmaya karar verdik.

Kuzu ve dana kemik sularımız, yer fıstığı ezmemiz, tahinimiz ve kuru meyvelerimiz zaman içinde sizler tarafından o kadar beğenildi ki, ağızdan ağıza yayılarak büyük bir aile olduk! İlk günkü titizliğimizden asla taviz vermeden, tüm kontrolleri, onayları ile tescilli ve daha çok sizlerin beğenisi ile taçlanmış ürünlerimiz artık web sitesi üzerinden erişime açıldı.

Ben Fulya, eşim Eray ve kızımız İrem’den (Nam-ı diğer Zeytin!) oluşan kendi çekirdek, heyecanı bol sağlık yuvamız, bugün Mia Mesa dostlarının da katılımıyla kocaman bir aileye dönüştü.

Herkesin keyifli ve sağlıklı beslenmesi gerektiğine, bunun insanların, çocukların en doğal yaşam hakkı olduğuna inanıyoruz…

Tüm ürünlerimiz katkı maddesi ve koruyucu olmadan en saf haliyle sunuluyor.
Mutfağımız ise herkese açıktır.

Keyifle, sağlıkla ve güvenle tüketmeniz dileğiyle😍

Mia Mesa’dan kucak dolusu sevgiler.

#sağlık buradan başlıyor

Arama yapabilmek için birkaç kelime giriniz.

Sepetiniz

Sepetinizde ürün bulunmuyor.